Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.")Ji sako „TAIP“: 3 sėkmingų piršlybų scenarijai

Ji sako „TAIP“: 3 sėkmingų piršlybų scenarijaiRomantiška aplinka, virpanti širdis, drebančiomis rankomis iš kišenės ištrauktas žiedelis ir... Ji sako „Ne“? Tai scenarijus, dėl kurio baiminasi kiekvienas vaikinas, pasiryžęs pasipiršti. Nesulauk tokio smūgio žemiau juostos! Dovanų ekspertai LaisvalaikioDovanos.lt skuba į pagalbą bei pristato 3 piršlybų scenarijus, kai mergina tikrai ištars „Taip“.

1. „TAIP“ visiškoje tamsojePrabangus restoranas, žvakių šviesa, romantiška muzika – ar gi tai ne puikus scenarijus piršlyboms? Ba-Na-Lu! Šiuolaikiška mergina laukia kur kas didesnio siurprizo. Ar gali įsivaizduoti piršlybas tamsoje? Ne, ne vakare ar naktį po žvaigždėtu dangumi, o visiškoje tamsoje, kai nesimato nei veidų, nei ištraukiamo sužadėtuvių žiedelio. Įsivaizduok: be jokių žvakių, specialiai paruoštoje rūsio salėje, kurioje ničnieko nematyti. Jūs atlydimi padavėjo su naktinio matymo akiniais, pasodinami prie staliuko, ir karieniaujate aklinoje tamsoje. Mergina nemato nei Tavo virpančių rankų, nei iš lėto ištraukiamo žiedo. O išgirdusi pasiūlymą tekėti, ji nesudvejojusi ištaria „Taip“. Tik Tavęs lauks dar vienas iššūkis – nieko nematant užmauti žiedą savo išrinktajai ant piršto.

„TAIP“ pakilus į dangųTikriausiai esi girdėjęs, kad daugybė piršlybų įvyksta meilės mieste Paryžiuje, romantikų pamėgtoje Venecijoje ar Naujametinę naktį Londone aidint įspūdingiems fejerverkams. Tačiau būk tikras – Tavo išrinktoji nėra ir nenori būti statistine mergina. Ji yra išskirtinė, tad ir pasipiršti jai privalai ypatingai, o ne šalia daugelio kitų įsimylėjėlių. Kam skristi į Prancūziją ar Italiją, jei Lietuvoje gali pasipiršti originaliai. Pakilkite į dangų oro balionu, skriekite virš pažįstamų gatvelių ir parkų, prisiminkite savo pirmųjų pasimatymų vietas. O skrydžio pabaigoje užduok lemtingąjį klausimą. Ir mergina ištars Tavo trokštamą išgirsti „Taip“.


„TAIP“ ant marių bangųNesižavėk ir jau išpopuliarėjusių viešų piršlybų scenarijais. Prekybos centre su nepatenkintomis lankytojomis, kurios kas rytą neturi ką apsirengti. Ar gatvėje, kuria zuja daugybė skubančių praeivių, dar blogiau – televizijoje, kurioje tokia asmeniška akimirka kaip piršlybomis yra pasidalijama su tūkstančiais nepažįstamų piliečių! Ši akimirka juk turėtų būti tokia intymi, tokia subtili, tik tarp dviejų įsimylėjusių širdžių, o ne savotiškas cirkas atsitiktiniams žiūrovams. Tačiau jei kelionei į negyvenamą salą dar reikėtų taupyti, o pasipiršti jau nori čia ir dabar, rinkis paprastesnį variantą – piršlybas jachtoje. Išplaukite į marias, grožėkitės atsiveriančia panorama, o tada, kai būsite užliūliuoti jachtos siūbavimo – paklausk, ar ji sutiktų būti Tavo žmona. Mergina neabejodama ištars „Taip“.

Daugiau idėjų piršlyboms rasi www.laisvalaikiodovanos.lt
 
Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt