Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
CHOCALATERIE
Adresas: Rotuses a. 26, Kaunas, Kaunas
Telefonas: 861295724
El. paštas: rotuse@chocolateriech.com
Tapkime draugais facebook'e:
Facebook puslapis:
URL: http://www.chocolateriech.com/
 „CH Chocolaterie“ – tai šokoladinė pasaka, kurioje pagrindiniais herojais gali tapti kiekvienas. Kiekvienas smaližius. Kiekvienas neabejingas šokoladui. O abejingų šiam dar senus laikus menančiam skanėstui vargu ar yra. John Q. Tullius žodžiais tariant - devyni iš dešimties žmonių mėgsta šokoladą, o dešimtas žmogus visada meluoja.

„CH Chocolaterie“ – tai šokoladinė svajonė skirta visai šeimai. Joje patinkantį desertą atras kiekvienas – ir patys mažiausieji, ir suaugę smaližiai. Draugiškas kolektyvas visada padės išsirinkti iš gausaus restorano asortimento, kuriame vyrauja ne tik klasikiniai, tačiau ir neįprasti, netikėti bei originalūs skonių deriniai.
Be gardžiausių rankų darbo šokoladinių saldainių, tortų ar aromatingiausių kavų, restoranas „CH Chocolaterie“ išsiskiria savo šiluma ir jaukumu. Unikalios interjero detalės tarsi nukelia į neatmenamus laikus, kai atsirado pats seniausias ir populiariausias skanėstas – šokoladas. Senovine autentika dvelkiantys restoranų „CH Chocolaterie“ kampeliai leidžia pasijusti kaip namie.

„CH Chocolaterie“ siekis – tapti geriausiu tikro ir nepakartojamo šokolado restoranu, į kurį norisi sugrįžti dar ir dar...

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt