Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.")5 pagrindiniai biudžeto planavimo patarimai

1. Švęskite vestuves "ne sezono" metu

Beveik 70% vestuvių vyksta gegužės - spalio mėnesiais. Šiuo metų laikotarpiu limuzinų, fluoristo ir kitos paslaugų kainos yra didžiausios. Jei vestuves kelsite "ne sezono" metu, sutarsite dėl geresnės kainos beveik kiekvienai vestuvinei paslaugai. Taip pat nerekomenduojame kelti vestuvių tarp Kalėdų ir Naujųjų Metų, kuomet viešbučiai, tiekėjai, muzikantai greičiausiai bus užimti šventiniais vakarėliais. Planuokite vestuves sausio - kovo mėnesiui (apeidami Valentino dieną)

2. Susiraskite pigesnę šventės vietą
Neprisiriškite prie savo miesto. Švęsdami mažesniame miestelyje, išleisite mažiau pinigų maistui, nakvynei, pakeisite aplinką. Jei svečių sąrašas nėra didelis, apsvarstykite galimybę švęsti namuose.

3. Pasitelkite šeimos ir draugų talentą
Galbūt Jūsų dėdė gali pabūti vairuotoju, o artimas draugas yra kompiuterių specialistas, kuris neatsisakys paruošti kompiuterinę vestuvių dalį (asmeniškai, kol svečiai laukė mūsų grįžtant iš bažnyčios, jiems projektoriaus pagalba buvo pristatomas chronologinis mūsų gyvenimo nuotraukų DVD)

4. Apkarpykite svečių sąrašą
Gali būti skausminga, bet tiesa ta, kad greičiausias, lengviausias būdas kontroliuoti biudžetą, yra apriboti šventės dydį. Vieniši draugai, kurie neturi rimtos antrosios pusės, gali būti pakviesti vieni, atsisakykite kviesti draugus, su kuriais nebendravote artimiausius kelerius metus, net jei Jūs buvote pakviesti į jų vestuves.

5. Pasinaudokite nemokamais vestuves.eu planavimo įrankiais
 
Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt