Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
Švęskite vestuves prancūzų restorane Le BonJour
Adresas: Gedimino pr. 46, Vilnius
Telefonas: 868801483; 868890411
El. paštas: info@lenonjour.lt
Facebook puslapis:
URL: http://www.lebonjour.lt
 Patirkite, lyg laikas būtų perkėlęs Jus į Pietų Prancūziją, į restoraną, apsuptą žalumos, pasijauskite pasakoje, kur sienos staiga atgyja ir į Jus prabyla medžiai, o sunokusios vynuogės šoka Edith Piaf ritmu. „Le BonJour“ - svajonės ir kūrybinio džiaugsmo išpildymas.

Prancūzų kultūra - tai išpuoselėtas maistas, sklandanti ore subtili, rafinuoto skonio ir provanso stiliaus pripildyta dvasia. Restoranas„Le BonJour“ sukurtas iš meilės prancūzų maistui ir kultūrai. Autentiškas prancūziškas stilius, žaismingas ir kartu subtilus aptarnavimas, jauki aplinka ir kūrybiška atmosfera byloja apie norą dalintis tuo, ką Prancūzija turi geriausio, o vakarienė šiame restorane Jums sukels geriausius gomurio patyrimus, nukels Jus į romantiškos nuotaikos šalį. Čia kiekvieną lankytoją pasitiks ir palydės šiltai, draugiškai, nuoširdžiai – taip, kaip įprasta svetingiausiose Paryžiaus kavinėse ar restoranuose.

Pobūviai:

Restoranas Le BonJour siūlo labai šviesią ir jaukią Židinio salę, kurioje galima rengti pobūvius, dalykines vakarienes ar šeimos šventes. Restorane yra pianinas, tad renginio metu galima groti gyvą muziką, pagal individualius poreikius kviečiami atlikėjai.

Židinio salėje galima organizuoti renginius 35 žmonių grupei. Ši salė ribojasi su Piano sale, jas sujungus galima sukurti šventę 70 žmonių grupei. Židinio salė yra 45 kv.m., Piano salė - 55 kv.m. ploto. Bistro erdvė pirmajame aukšte - 60 kv.m. bendro ploto. Taip pat siūlome du balkonus, kuriuose jaukiai sėdėti gali trijų-keturių žmonių kompanija. Baigiantis 2017-iems metams bus atidarytas vyno baras, kurio erdvė - apie 100 kv.m.

Maistą renginiams siūlome rinktis iš restorano meniu, tačiau esant poreikiui, atsižvelgiame ir į kliento pageidavimus. Mums visuomet svarbiausia optimalus, kliento lūkesčius atitinkantis sprendimas.

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** 


Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt