Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
Radailių dvaras
Adresas: Radailių km.,, Klaipėda
Maps.lt nuoroda

Telefonas: +37065255666
Faksas: 8 46 243010
El. paštas: inforadailia@gmail.com
Tapkime draugais facebook'e:
URL: www.radailiudvaras.lt
 RADAILIŲ DVARAS

Radailių Dvaras įsikūręs vaizdingoje vietoje, ant didelio tvenkinio kranto, tik 7 km nuo Klaipėdos. Tai nuostabus gamtos kampelis su įspūdingais senais ąžuolais, didžiuliu tvenkiniu bei šauniais pasivaikščiojimo takais. Sportines varžybas galite surengti šalia esančiose krepšinio, tinklinio bei futbolo aikštelėse. Atgauti jėgas Jus pakviesime į "Radailių dvaro" restoraną, kur puikus maistas, malonus aptarnavimas ir pro didžiulius langus atsiverianti nuostabi panorama privers Jus pamiršti dienos sunkumus, o jaukus viešbutis privers pasilikti čia ilgiau...

BANKETAI

Radailių dvaras – tai puiki vieta švęsti įsimintinas Jūsų gyvenimo šventes - vestuves, krikštynas, surengti pobūvį, pokylį, pailsėti gamtoje ar „pažymėti” įmonės gimtadienį ar surengti konferenciją. Santuokai įregistruoti turime kupolą, kur po šventės galėsite įamžinti savo brangiausias akimirkas. Galime pasiūlyti didžiąją banketų salę, kuri talpina iki 70 asmenų arba vasaros banketų salytę, kuri talpina nuo 25 - 40 asmenų.

RESTORANAS

Jaukus restoranas, puikus maistas, malonus aptarnavimas ir pro didžiulius langus atsiverianti nuostabi panorama kaip tik tai ko jūs ilgai ieškojote. Mes siūlome europietišką virtuvę. Patiekalų įvairovė jus kvies atvykti vėl ir vėl, kad galėtumėte viską išragauti... Radailių dvaro restorane yra vaikų kampelis. Mažyliai galės pažaisti su įvairiais žaidimais, paspalvinti paveikslėlius ar pažiūrėti vaikiškus filmukus. Taip pat restorano erdvėse galime suorganizuoti banketus iki 25 asmenų.


NAKVYNĖ

Į Radailių dvarą atvykę svečiai gali apsistoti dvaro trečiame aukšte įrengtuose dviviečiuose kambariuose, Kiekviename kambaryje yra dušas, tualetas bei televizorius. Naujai įrengtame viešbutyje suteiksime nakvynę 50 svečių. Pirmame viešbučio aukšte įrengti 5 apartamentai, kurie puikiai tiks poilsiautojams su šeimomis. Kambariuose rasite viską , ko gali prireikti jūsų poilsiui : TV, bevielio ryšio internetą, oro kondicionierius, patogias lovas, mini-virtuvėles su šaldytuvais, WC, vonios kambarius. Lauke yra šašlykinės.

ĮMONĖMS

Kviečiame įmones, bei organizacijas atšvęsti įvairias šventes „Radailių dvare". Jūsų patogumui didelė banketų salė, kuri talpina apie 120 žmonių. Turime krepšinio, tinklinio aikšteles, futbolo aikštę bei nuostabią gamtą...


KONFERENCIJOMS

Konferencijų salė iki 35 žmonių. Visa konferencijoms reikalinga įranga, maitinimas, kavos pertraukėlės - Jūsų paslaugoms.


PRAMOGOS DINOZAURŲ PARKE

Atsinaujinęs dinozaurų parkas siūlo dvi, pagal amžiaus grupes įrengtas, dideles ir spalvingas vaikų žaidimų aikšteles. Parko pramoginėje dalyje galite pasisupti karuselėje, pasivažinėti mašinėlėmis, su kuriomis bus galima pasišaudyti lazeriais į kitus eismo dalyvius, pašokinėti ant milžiniško batuto ar ant nuostabaus tvenkinio paplaukioti su vandens dviračiais – gulbėmis, bei papramogauti kituose atrakcionuose. Mažuosius lankytojus parke pasitiks linksmieji dinozauriukai, o dino šou zonoje Jūsų lauks lakstantys, gąsdinantys ir vienas kitą įveikti bandantys gyvieji dinozaurai.

APVERSTAS NAMAS

Aplankykite unikalią pramogą, kurioje iš naujo suvoksite supantį pasaulį ir patirsite neišdildomų pojūčių! Radailiuose vos 7 km už Klaipėdos, duris atvėrė unikali naujovė, pirmoji ir vienintelė tokio tipo pramoga Lietuvoje - APVERSTAS NAMAS RADAILIAI! Įdomu pasižiūrėti kaip atrodo gyvenimas „aukštyn kojom“?

 
Darbo laikas:
P. 11:00 - 22:00
A. 11:00 - 23:00
T. 11:00 - 23:00
K. 11:00 - 23:00
P. 11:00 - 24:00
Š. 11:00 - 24:00
S. 11:00 - 23:00

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** 

Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt