Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
Šokių studija "Šokio Fėja"
Adresas: Žirmūnų g. 1E, Vilnius, Vilnius
Telefonas: 865830535
El. paštas: sokiofeja@gmail.com
Tapkime draugais facebook'e:
URL: http://www.sokiofeja.lt/
 Vestuvės - diena, kai dvi širdys tampa viena… Diena, kai viskas turi būti tobula!

Jaunavedžių šokis – graži tradicija, papuošianti Jūsų šventę. Leiskite “Šokio fėjai“ pasirūpinti Jūsų šokiu ir nustebinkite tiek šventės svečius, tiek vienas kitą.

Vestuvinio šokio choreografija kuriama pagal kiekvieną porą ir jos norus individualiai. Jei norite šokti, tačiau dar neturite vizijos arba jau puikiai įsivaizduojate savo šokį – laukiame Jūsų. Šokių studija „Šokio fėja“ padeda išsirinkti tiek šokį, tiek muziką, pataria įvairiais su šokiu ir scena susijusiais klausimais, visada atsižvelgia į Jūsų nuomonę.

Patikėkite savo šokį profesionaliai kolektyvo "Žuvėdra" šokėjai, kuri paruošė jau ne vieną dešimtį jaunavedžių porų ir džiaukitės išskirtiniu TIK JUMS sukurtu vestuviniu šokiu.

Būkite drąsūs, pasitikėkite savimi ir padarykite savo šventę dar įspūdingesnę!

Keletas jaunavedžių atsiliepimų:

Ana ir Darius: “Ačiū Jums už Jūsų kantrybę ir palaikymą jaunųjų šokio repeticijų metu. Visiems laaaabai patiko mūsų šokis! Labai jaudinomės, bet nepasimetėme ir galutinis rezultatas buvo puikus:) net piršlys(buvęs šokėjas) pagyrė:)Ačiū Jums dar kartelį:)”

Jelena ir Borisas: “Norime labai jums padėkoti už profesionalumą ir kantrybę ruošiant mūsų vestuvinį šokį, tai buvo puikus pasirodymas, viskas gavosi labai gražiai ir sklandžiai. Esame labai jums dėkingi ir rekomenduosime jus kitoms poroms!”

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt