Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
KARKLĖNŲ SODYBA
Adresas: Upelio 19, Karklėnų k., Vilniaus r., Vilnius
Telefonas: 8 670 856 55
El. paštas: karklenusodyba@gmail.com
URL: www.karklenusodyba.lt
 Jeigu norite gerai pailsėti gamtoje ar šauniai atšvęsti Jums svarbią šventę, tada Karklėnų sodyba kaip tik Jums!

Mes galime pasiūlyti ramų poilsį su šeima gamtoje. Aplink sodybą ošiantis miškas ir teliuškuojantis tvenkinio vanduo tikrai nuramins sielą ir leis pailsėti. Norintiems linksmo vakarėlio- garantuojame nepamirštamus įspūdžius.

Taip pat Jūs galėsite ne tik mėgautis gamta, bet ir pasikaitinti pirtelėje, pažaisti biliardą ar stalo tenisą. Jaukiame beržynėlyje galėsite išsikepti šašlykų. Pramogų tikrai netruks!
Jei norite pasidaryti sau įsimintiną šventę, galime taip pat pasiūlyti paruošti Jums banketinį ar furšetinį stalą. Turime patirtį įvairių švenčių organizavime: rengiame vestuves, krikštynas, jubiliejus ir kitas Jums svarbias šventes. Mes išklausome Jūsų norų bei pageidavimų ir stengiamės dėmesį kreiptį į kiekvieną smulkmeną. Juk iš smulkmenų ir susidaro tobula visuma. Galėsite puikiai atšvęsti- mes viskuo pasirūpinsime už Jus.

Kviečiame apsilankyti Karklėnų sodyboje.

Šventėms galime pasiūlyti dvi sodybas. Vienoje gali švęsti iki 60 žmonių, kitoje iki 200. Sodyboje yra viešbutis, kuriame galime apnakvindinti iki 100 žmonių.

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt