Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
UAB ORO BALIONAI
Adresas: Šv.Mykolo g. 14-10 / Bernardinų g. 13-10, Vilnius
Telefonas: +37061120911 +37065026468
El. paštas: info@orobalionai.lt
Tapkime draugais facebook'e:
URL: http://www.orobalionai.lt
 Pirmieji skrydžiai karšto oro balionu įvyko jau XVIII a. pabaigoje, tačiau ši romantiška transporto priemonė mus žavi ir šiandien. Žmogus, kuris nors kartą atsiplėšė nuo žemės balionu, nepamirš patirtų įspūdžių visą gyvenimą.

Skrydis oro balionu trunka maždaug 1 val., o visa pramoga apie tris valandas.
Po skrydžio išrašomas diplomas, vyksta "įšventinimo į oreivius" ceremonija, vaišinamasi putojančiu vynu. Visų skrydžių metu keleiviai yra apdrausti.

Siūlomi skrydžiai:

***Kvietimas skrydžiui - padovanokite Jums svarbiam ar brangiam asmeniui kvietimą skrydžiui, kurį šis galės panaudoti jam patogiu laiku arba tiesiog rezervuokite vietą skrydžiui oro balionu.

Galite rezervuoti vieną ar kelias vietas skrydžiui oro balionu arba įsigyti kvietimą skristi (dovanų kuponą). Kvietimo gavėjas privalo užsiregistruoti mūsų elektroninės svetainės www.orobalionai.lt skiltyje REGISTRACIJA su kvietimais arba kvietime nurodytais telefonais. Su kvietimo gavėju aptariamos tinkamos skrydžiui dienos bei kiti jo pageidavimai. Organizuodami skrydį skambiname nurodytu telefonu ir kviečiame skristi. Jei mūsų pasiūlyta diena ir laikas netinka, klientas turi teisę atsisakyti. Tuomet, skrydis atidedamas vėlesniam laikui. Kitos su skrydžiu susijusios sąlygos yra nurodytos kvietime. Norintys tiesiog rezervuoti vieną ar kelias vietas, gali tai padaryti paspaudę nuorodą REZERVUOK skrydį oro balionu!. Skrydžiai su kvietimais vyksta Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Trakuose.

Kvietimo arba vienos vietos kaina 350 litų, dviejų vietų 650 litų. Speciali kaina suaugusiajam ir 6-12 metų vaikui tik 550 litų už abi vietas.

***Romantinis skrydis dviems - norintiems netrukdomai pasimėgauti vienas kito draugija ore.

Be Jūsų oro baliono krepšyje bus tik orlaivio pilotas, todėl niekas netrukdys dalintis skrydžio įspūdžiais. Nusileidus Jūsų lauks putojantis vynas. Paslauga teikiama visoje Lietuvoje!

Kaina nuo 1000 litų (skrydžiams virš Vilniaus ir Trakų).

***Apžvalginis VIP skrydis karšto oro balionu 3-6 asmenims - surinkite bendraminčių grupę ir mėgaukitės privačiu skrydžiu. Oro balionu skrisite tik Jūs, Jūsų pakviesti asmenys ir orlaivio pilotas.

Kainos nuo (skrydžiams virš Vilniaus ir Trakų): trims keleiviams 1000 litų, keturiems 1200 litų, penkiems 1500 litų, šešiems 1800 litų. Paslauga teikiama visoje Lietuvoje!

Jei neturite laiko ar noro burti artimų žmonių grupę, prisijunkite prie mūsų organizuojamų grupių nurodytuose miestuose (skaitykite skiltį Kvietimas skrydžiui arba vieta skrydžiui oro balionu).

Mielieji,
Norime pranešti, jog užsukę į www.orobalionai.lt , bilietus skrydžiams galite įsigyti internetu.
Į visus Jums rūpimus klausimus atsakysime paskambinus bendraisiais telefonais ar parašius elektroninį laišką.

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** 


Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt