Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
Sakalauskų kaimo turizmo sodyba "Žaleso Respublika"
Adresas: Šaltoniškių kaimas, Riešės seniūnija, Viniaus rajonas, Vilnius
Telefonas: 8686 133 96
Faksas: 247 51 95
El. paštas: priezalesos@yahoo.co.uk
URL: www.zaleso-respublika.lt
 "Žaleso respublika" – tai Vilniaus rajone (15 km. nuo Santariškių) esanti Sakalauskų kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi ant vaizdingo Žaleso (Pikeliškių) ežero kranto.
Esame apsupti vandens pasaulio - sodybos teritorija (beveik 2 ha ploto) ribojasi su ežeru bei trimis įžuvintais tvenkiniais. Pas mus galite išvysti perinčius paukščius, pasiklausyti keistus garsus išgaunančio baublio ar pakalbinti įžūlųjį bebrą.
Jei esate romantiški pasiūlysime pasiirstyti plaukiojančiais vasarnamiais, jei dievinate gėlių grožį, papuošime Jūsų šventę mėgstamiausiais žiedais, jei mylite gamtą, suruošime pokylį vaizdingoje ežero pakrantėje, jei trokštate atsipalaiduoti, užkursime po atviru dangumi esančią japonišką pirtį, jei esate ištikimi tradicijoms pakviesime pasimėgauti rusiška pirtimi.
Vestuvėms ar kitoms iškilmėms siūlome jaukia pobūvių salę, talpinančią iki 45 asmenų. Esant pageidavimui, gaminame maistą (iš ūkyje išaugintų ekologiškų daržovių bei prieskoninių žolelių). Maistui bei jo žaliavai esame itin reiklūs. Bendradarbiaujame su ekologiškais Vilniaus rajono ūkiais, tiekiančiais aukštos kokybės bei šviežius produktus vaišių stalui. Tik pas mus desertai skaninami šviežiomis miško uogomis, o kepsnio padažas gaminamas iš tikrų baravykų.
Per šešerius darbo metus sodyboje atšvęsta per 50 vestuvių, keliolika krikštynų, nemažai gimtadienių, jubiliejų, vardadienių, mergvakarių ir bernvakarių, firmų švenčių, kurso draugų, parlamentarų, sportininkų, alpinistų, kultūros ir meno bei verslo žmonių susitikimų.
Į klientą žiurime kaip į svečią, tad vadovaujamės posakiu:,, Svečio pakvietimas į namus reiškia, kad tu esi atsakingas už jo laimę ir malonią viešnagę visą laiką, kol svečias yra tavo namuose”.
Tad kviečiame tapti mūsų sodybos svečiais!

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt