Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
Ararat ApartHotel
Adresas: Liepų g. 48A, LT-92107, Klaipėda
Maps.lt nuoroda

Telefonas: 8 46 400 880
Faksas: 8 46 400 411
El. paštas: info@ararat.lt
URL: http://www.ararat.lt
 Viešbutis

Mūsų viešbutyje pasijusite geriau nei namuose, 1—3 kambarių apartamentuose vyrauja modernios klasikos interjeras su stilingomis detalėmis. Jūsų patogumui kiekviename numeryje įrengta ergonomiška virtuvė su būtiniausia buitine technika ir virtuvės reikmenimis.
Pailsėję ir atgavę jėgas, bet kurią akimirką galėsite užmegzti ryšį su pasauliu, nemokamai naudodamiesi bevieliu ar laidiniu internetu. Ieškote išskirtinio komforto ir erdvės poilsiui? Liksite maloniai nustebę svečiuodamiesi jaukiuose verslo klasės apartamentuose.

Tradicinis restoranas

Jaukus autentiškas interjeras leis Jums pajausti tikrą armėniško svetingumo dvasią ir įsivaizduoti, lyg būtumėte persikėlę į tūkstantmečiais savo tradicijas, papročius ir virtuvės paslaptis saugojusių armėnų namus.
Kavinėje paragausite tradicinių armėniškų patiekalų ir sužinosite, kas yra tikra šventė gomuriui.
Klaipėdiečiai ir uostamiesčio svečiai įvertino armėnų virėjų darbą ruošiant tradicinius armėniškus patiekalus — avienos sriubą „Chašlamą“, „Chorovacus“, „Dolmą“ ...

Restoranas

Prabangaus interjero restoranas – tai ideali vieta dalykiniam susitikimui, romantiškai vakarienei, asmeninei šventei ar iškilmingam pobūviui.
Intriguojantys restorano šefo pasiūlymai nustebins net išrankiausiąjį, o gurmaniški patiekalai įgys ypatingą skonį, kai paragausite tiesiai iš Armėnijos atgabento vyno.
Vynų kortoje – tik geriausia armėniškos vyndarystės, puoselėtos tūkstantmečiais, pavyzdžiai. Degustavote šilkmedžio, sedulų uogų oghi ar granatų vaisių vyną? Įvertinkite legenda tapusi armėnišką brendį Ararat.

Lounge baras
Pirmame viešbučio aukšte veikiantis lounge baras pakels jūsų dvasią modernia prabanga. Įsitaisykite jaukiuose minkštasuoliuose ir bent trumpam sustabdykite žavią akimirką. Mėgaukitės stilingos lounge muzikos skambesiu, skanaukite rytinę kavą ar vakaro kokteilį...

Konferencijų salė
Ieškote idealios vietos įvairiems priėmimams, dalykiniams renginiams ar susirinkimams? Konferencijų salėje siūlome naudotis modernia įranga — televizoriumi, projektoriumi, kilnojamuoju ekranu, vaizdo ir garso grotuvais, laidiniu ar bevieliu internetu.

Pirtis
Nusimeskite rūpesčių ir nuovargio svorį — įsisukite į garų ir vandens purslų sūkurį. Jūsų paslaugoms – garinė pirtis ir sūkurinė vonia, gaivinantys gėrimai, šviežiai spaustos sultys, restorano paslaugos. Atsipalaiduoti padės ir profesionalus masažuotojas.
Padovanokite sau poilsio akimirkas ir pasirūpinkite savo vidiniu grožiu bei sveikata.

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** 
Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt