Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
Lietuviškos pirties akademija
Adresas: Vilnius
Telefonas: 8 601 22028
El. paštas: paslaugos@pirtis.lt
URL: http://pirtis.lt
 Senovės lietuvių požiūriu žmogus šventes ir didelius pokyčius turi priimti dvasioje susikaupęs ir kūną apiplovęs. Lietuvių tautosakoje atsispindi įsitikinimas, kad pirties vanduo ir ypač garas turi maginę reikšmę vaisingumui ir sėkmingai santuokai. Todėl visų didžiųjų įvykių išvakarėse visi privalėjo eiti pirtin. Moterys ir merginos pirtyje ir reikalus aptardavo, senosios perduodavo jaunosioms savo patyrimą, burdavo, vaišindavosi suneštinėmis vaišėmis - medumi, sūriu, ragaišiu, gerdavo žolelių arbatėles.

Mergvakaris:

Su tokia nuotaika ir kviečiame būsimąją jaunamartę su draugėmis į pirtį, kur pirtininkas praves sveikos pirties vakarą: ragausite lietuviškų žolynų garą, susipažinsite su įvairių rūšių vantomis ir išbandysite jų poveikį. Pirties programą veda Pirties akademijos profesionalūs pirtininkai, turintys didelę darbo įvairiose pirtyse bei procedūrų patirtį.
Ypatingas dėmesys bus skirtas būsimąjai jaunamartei: energetinis valymas vandeniu, druska, atpalaiduojantis vanojimas kvepiančiomis vantomis, kūno įtrynimais specialiais pirties mišiniais.
Vakaro dalyvės galės pasigaminti ir išbandyti natūralias kaukes. Vakaro staigmena – gražiausios pirties kaukės rinkimai!

Bernvakariai:

Ypatingas dėmesys bus skiriamas vakaro kaltininkui – būsimąjam jaunikiui, kuriam ilgam įsimins profesionalus vanojimas ir intensyvus kūno šveitimas su masažu. Tikras vyras turi būti matęs ir šilto ir šalto – tai ir darysime pirtyje. Sveika pirtis - tai puiki proga visiems dalyviams ne tik puikiai pailsėti, pasiruošti būsimoms vestuvėms, bet ir daug sužinoti apie pirties ritualus, tradicijas.

Renginio trukmė: 3 – 4 val.


Vieta: Pirtininkų rekomenduojama kokybiška arba Jūsų pasirinkta pirtis.
Rekomenduojama apranga: turėti baltas paklodes, rankšluoščius, pirties kepures.

Dalyviai: 5-15 žm.

Papildoma informacija: renginio metu nuo profesionalios pirties apsvaigstama stipriau nei nuo alkoholio, todėl pastarasis griežtai nevartojamas. Tai sutaupo jūsų lėšas! Pirties priemonėmis, vantomis, aromatiniais aliejais, pirties arbata pasirūpina pirtininkas.

Mergvakario ar bernvakario pirties vakarą surengsime Jūsų pasirinktoje pirtyje. Mes galime parekomenduoti mums žinomas geras pirtis su geru garu. Nemažai pirčių renginiui galite rasti tinklapyje: http://pirtis.lt/lt/rask-pirti

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt