Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
TEQUILA
Adresas: P.Genio 15 Telšiai, Visi miestai
Telefonas: +370688 78122
El. paštas: grupetequila@gmail.com
SKYPE: Statusas
URL: www.tequilaband.com
 BIOGRAFIJA

Grupė iš Žemaitijos „ TEQUILA “
Darius Augulis – vokalas, bosinė gitara, akustinė gitara
Vidmantas Lūža – gitara, akustinė gitara, pritariantis vokalas
Vincas Senkus – klavišiniai, saksofonas, pritariantis vokalas
Artūras Dargužis – mušamieji


Muzikos stilius: Pop / rock

TEQUILA muzikantai yra iš skirtingų miestų: Vidmantas ir Vincas iš Plungės, o Darius ir Artūras iš Telšių. Trumpai tariant grupė iš Žemaitijos. Iki TEQUILA susikūrimo, grupės nariai grojo su kitais muzikantais ir grupėmis. Darius Augulis grojo su tokiomis grupėmis, kaip MERESSIN, POKERIS, AKIS ir TABASCO. Vidmantas Lūža grojo grupėse IMPERIJA, FRESKA. Be to, Vidmantas įrašė klasikinės gitaros CD „ Gitara klasikoje “. Vincas Senkus grojo Panevėžio muzikiniame teatre, vėliau grojo su įvairiais muzikantais. Artūras Dargužis iki TEQUILA susikūrimo grojo grupėse MERESSIN ir AKIS.


Grupė TEQUILA susikūrė 2002 m. Pagrindinis įkūrėjas ir puoselėtojas Darius. Jis taipogi yra ir visų grupės TEQUILA dainų autorius.
Grupė TEQUILA yra dalyvavusi folk muzikos projektuose, Darius talkino grupei TABASCO pristatant albumą „ Vienintelis kelias “. Kartu su Vidmantu akomponavo Jūros šventės projekte „ Banginių šou “.
Šiuo metu grupė TEQUILA išleido savo debiutinį albumą pavadinimu Nr 1, beje sukūrė video klipą dainai " Stiliaga ". Dabar aktyviai koncertuoja. Didžiąją dalį kūrinių prodiusavo ir įrašė Audrius Janonis, likusius – Darius.
Visų TEQUILA narių gyvenimas, darbas ir laisvalaikis yra susiijęs su muzika.

Grupės repertuarą sudaro koveriai, žymūs populiarių grupių šlageriai, taip pat grupės TEQUILA sukurti kūriniai, tokie kaip: Su tavim, Atostogos, Labanakt, mano meile, Paukštis margas, Nakties lietus Londone, Stiliaga, Medžiai, Geltonas ruduo, Fiestos, Naktis, kuri niekad nesibaigia, Jau Kalėdos, Žemaitėjė mona brongi, Monologas.

Naujos dainos: Mergina su gitara, Artistas, taip pat yra įrašę vieną koverį, grupės „ The Champs “ kūrinėlį „ Tequila “ ( Lietuviška versija ) Visi šie kūriniai skamba radijo stotyse. Mes nuolat stengiamės atnaujinti programą, taip pat daug laiko ir dėmesio skiriame savo kūrybai, ieškojimams ir sprendimams. Grupė groja tokiuose klubuose bei restoranuose kaip: Brodvėjus, Prospekto pub, Artistai, Kurpiai, Šikšnosparnio lizdas, Juone pastuoge, Memelis, Skandalas, Grand club, Kupeta, Max, Bernelių užeiga, Trakų dvarkiemis, Fortas, Čilija, Combo, Arkos, L Klubas, Viva Vip ir kt. Grupė groja „ tik gyvai “. Grupės atliekama muzika puikiai tinka tiek dideliuose masiniuose renginiuose tiek privačiuose vakarėliuose. Turime sukaupę nemažą patirtį grojant įmonių šventėse, miesto šventėse, festivaliuose, verslo renginiuose, prezentacijose, vestuvėse. Bendradarbiaujame su renginių organizavimo firmomis. Programą galime atlikti iki 3 dalių po 45 min. ( Jeigu yra pageidavimas programą galime išplėsti ) Grupės privalumai: profesionalumas, patraukli kaina, puiki nuotaika ir geros emocijos !

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt