Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
Iliuzionistas Modestas Petrikas
Adresas: Visa Lietuva, Kaunas
Telefonas: 860497069
El. paštas: magicmode@gmail.com
URL: http://www.magicmode.lt
 Jei kas nors žino, kas yra nepamirštamas vakarėlis, tai Modestas vienas iš jų. Iliuzionistas apsiginklavęs plačiu stebuklų repertuaru ir nepaprastu talentu žavėti bet kokią publiką. Modestas, tai atlikėjas kuris padovanos nuostabią iliuzijos šventę. Be jo talento apstulbinti minią suaugusių, nustebinti kompaniją jaunimo ar sužavėti burį vaikų… Modestas tai garantija, kad Jūsų vakarėlis spinduliuos šilta ir magiška vakaro nuotaika. Programa pritaikoma pagal kiekvieną situaciją. Atlikėjas gali dirbti scenoje, taip pat demonstruoti neitikėtinus mikromagijos triukus, priešpat Jūsų akis.

Vis dažniau i vestuves ar panašaus pobūdžio renginius yra kviečiami iliuzionistai, tačiau žmonės dažnai svarsto, kurioje renginio dalyje jie geriausiai tiktų taigi turime paruošę Jums keletą pasiūlymų.
Nevisi žmonės mėgaujasi šokiais ar muzikantais. Taigi idealu turėti atlikėją ramesnėje aplinkoje. Magija prie baro ar poilsio vietose suteikia puikias emocijas ir jaukią atmosferą ramesniems vakaro svečiams... daugiau informacijos www.magicmode.lt

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** 


Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt