Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
Kūryba ir aš
Adresas: Vilnius
Telefonas: 8-673-17014
El. paštas: info@kurybairas.lt
SKYPE: Statusas
URL: http://www.kurybairas.ltKiekvienas kuriantis arba kūrėjų darbus vertinantis žmogus atranda tai, kas tik jam yra savita bei be galo artima.

Mano rankų darbo papuošalai (auskarai, vėriniai, apyrankės, kaklo pakabukai ir kt.) gaminami iš sidabro, pasidabruotos furnitūros bei čekiško stiklo, Swarovski kristalų, natūralių bei sintetinių akmenų karoliukų, tekstilės, odos. Pagal individualius norus įmanoma parinkti tiek furnitūrą, tiek spalvą. Tinkamai parinktas papuošalas gali atskleisti ir pabrėžti asmenybės privalumus bei paslėpti trūkumus. Papuošalai kuriami įvairioms progoms. Tapybos darbuose vyrauja guašas, akrilo dažai ir kita technika bei drobė, kartonas, popierius. Dažnai eksperimentuoju su tapybos technika, norėdama išvengti monotoniškų darbų bei atrasti kažką nauja ir neįprasta. Kūrybos galerijoje galite pamatyti dalį mano darbų. http://www.kurybairas.lt/index.php?option=com_morfeoshow&Itemid=10

Noriu, kad kiekvienas iš Jūsų atrastumėte sau gražių, mielų, nuoširdžių dalykų nuo kurių gyvenimas darosi šviesesnis ir geresnis. Kurti gali kiekvienas ir kiekvienas gali su savo kūryba atsiskleisti kitiems.
Linkiu Jums gražių ir prasmingų akimirkų kartu bei nuoširdaus bendradarbiavimo!

Su pagarba,
Jūsų
Idėjų autorė
Laimutė J.

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt