Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
UAB "Alicante"
Adresas: Padekaniškių g. 8, Vilnius
Telefonas: 8 5 20 40 100
Faksas: 8 5 20 40 167
El. paštas: info@alicante.lt
URL: www.alicante.lt
 Sostinės Pilaitės mikrorajone įsikūrusi „Villa Alicante“ kviečia apsilankyti ištaiginguose apartamentuose, SPA centre, pasinaudoti konferencijų centro paslaugomis, užsukti į jaukią kavinę ar šiltuoju metų laiku pailsėti ežero Gilužio pakrantėje.

„Villa Alicante“ įsikūrusi vaizdingoje vietovėje, šalia nuostabaus Gilužio ežero. Kruopščiai prižiūrima aplinka, įspūdingas poilsio centro interjeras – visa tai sukuria jaukią, atpalaiduojančią nuotaiką. „Villa Alicante“ Jūsų laukia 11 jaukių apartamentų su išskirtiniu vaizdu į Gilužio ežerą, puikia vėdinimo sistema, palydovine televizija, internetu bei telefonu. Šalia įsikūrusios dvi konferencijų salės ( 20-ties ir 60-ties vietų), kuriose įrengta puiki vaizdo ir garso įranga, yra interneto ryšys. Konferencijų dalyviams siūlomos kavos pertraukėlės bei kompleksiniai pietūs šalia esančioje kavinėje.

Poilsio centre Jūsų taip pat laukia Spa centras ir pirčių kompleksas. Čia galite atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje ar paplaukioti baseine su kaskadomis bei povandeninėmis srovėmis, kuris yra dezinfekuojamas be chloro, todėl vanduo nedirgins net ir jautrausios odos. Mėgstantys pasikaitinti pirtyje kviečiami į garinę pirtį, suomišką bei infraraudonųjų spindulių saunas. Jei norite ne tik ramiai pailsėti, bet ir atgaivinti kūną po įtemptų darbų, esate kviečiami į vieną iš masažinių, kuriose naudojami ekologiški medaus ir įvairių vaistažolių eterinių aliejų mišiniai, puikiai tonizuojanys ir maitinantys odą.

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** 

Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt