Reklama:
+370 600 49403
info@vestuves.eu
skype: naubertux
facebook: www.facebook.com/www.vestuves.eu

Pranešimas paslaugų teikėjams
El. paštas:


Kokius vestuvių muzikantus užsakysite?
 Didžėjų
 Tradicinius muzikantus
 Estrados grupę ("16Hz", "Rondo" ar kt.") 
Raimondo Tamulėno kaimo sodyba "GOJAUS SMUKLĖ"
Adresas: Vilnius-Utena 62-as km. Gojaus k. Molėtų raj., Molėtai
Telefonas: +370-699-94717
El. paštas: raimis@gojaus-smukle.lt
URL: http://www.gojaus-smukle.ltRengiame banketus, furšetus, pobūvius. Vasaros metu lauko terasose galima priimti šimtą ir daugiau svečių. Galima užsisakyti nedidelį pobūvį ežere stovinčiame liepte su stogine ar netoliese esančioje saloje.
Renginiams galima užsisakyti muzikantus, atskirą valgiaraštį, kaip pavyzdžiui, įdarytos žūvys, kepti ar troškinti unguriai, kepti ėriukai, kumpiai, įdaryti ar kepti paukščiai ir dar daug visokių patiekalų kiekvienam” pagal kišenę” ir pageidavimą.
Turime porą namelių nakvinei, galimybė statyti palapines.

Kviečiame turizmo organizatorius siūlyti, taip populiarias visame pasaulyje, išvykas į taip vadinamas vakarones, kur, skambant liaudiškai muzikai, galima mėgautis kulinarinio paveldo patiekalais, rengti puotas gamtoje.

Prie pat kelio Vilnius-Utena, ties Molėtais, Gojaus kaime, Kirneilio ežero pakrantėje įsikūrusi "Gojaus Smuklė". Graži aplinka, tyras oras, ežero vėsa, valtis, namelis poilsiui su sauna visada laukia triukšminguose miestuose pavargusių ar iš tolimų kraštų atklydusių svečių.
"Gojaus Smuklė" - Aukštaitijos kulinarinio paveldo narė. Liaudies išmintis, papročiai yra mūsų visų darbų pamatas. Iš to kyla savotiškas tautos stilius, jis yra mūsų pasididžiavimas, išimtinai lietuviškas.

Taigi, pasisvečiuokite "Gojaus Smuklėje", pasigardžiuokite čia pagamintais valgiais. Siūlome jų ir labiau paplitusių, ir atkeliavusių iš žilos senovės, papasakotų senelių ir prosenelių, dar visai neragautų.
Tikimės, kad mus aplankę, sugrįšite dar ne kartą.

 

Jeigu norite rašyti komentarus - registruokites.
**  ***  ****  ***** 

Titulinis puslapis  ::  Straipsniai  ::  Planavimas  ::  e-Parduotuve  ::  Klientams  ::  Apie mus  :: 
Copyright © Vestuvių katalogas. Visos teisės saugomos.
   Hey.lt